איך זה עובד

Buy4Dogs

בטח אתם שואלים את עצמכם איך זה עובד.
אם אתם מחשיבים את עצמכם כאלה שאוהבים בעלי חיים מהסוג הזה שפשוט נולד עם האהבה הזאת לחיות. אם תמיד רציתם לתת איכשהו מעצמכם למען בעלי חיים ופשוט לא היה לכם מספיק זמן או שפשוט לא מצאתם את הדרך הנכונה לעשות זאת.
ואם אתם כבר מהאנשים המדהימים האלה, שתורמים את כל כולם למען הכלבים.
האתר הזה כנראה יהיה מאוד שימושי עבורכם.

זה כל כך פשוט תחשבו לעצמכם שאתם רוצים לקנות לכלב שלכם רצועה חדשה, קולר חדש או כל דבר אחר שתחשבו עליו. אנחנו נעבוד מסביב לשעון כדי לפרסם כמה שיותר מוצרים ולהציע מגוון רחב של מוצרים. אז איפה היינו רציתם לקנות לכלב שלכם רצועה או כל דבר אחר, כבר אמרנו שבאתר שלנו תוכלו למצוא כל מוצר לכלבים שתרצו ובאיכות שבדיוק רציתם במחירים שלא האמנתם. אז שוב אתם שואלים איפה נכנסת כל התרומה לכלבים.

אז ככה האתר הוקם בין היתר למען תרומות לכלבים כל הכנסה שתכנס לאתר דרך קנייה שלכם פרסום שלכם או אפילו רק כניסה לאתר, צוות Buy4Dogs ישכלל את ההכנסות וההוצאות כל חודש של האתר ויספק תרומות לעמותות שפועלות למען בעלי חיים.

אז אם בדיוק חשבתם לקנות צעצוע קטן לכלב שלכם למה לא לעשות זאת בצורה שיכולה לתרום לכל הולכי על ארבע. מכירים עמותות שמעוניינות בתרומות שיכולות להגיע עד אלפי שקלים צרו איתנו קשר עכשיו וביחד נתחיל להציל בעלי חיים בצורה האפקטיבית ביותר.

אז למה אתם מחכים התחילו לקנות

%d בלוגרים אהבו את זה: